Pre rezerváciu stola, dohodnutie akcie volajte +421 902 933 113, + 421 902 500 900

      Na Ponikleci si pochutnáte na tradičných slovenských jedlách, robených s chuťou a podomácky. Naše menu nespočíva v obšírnej ponuke na jedálnom lístku, ale tkvie v lahodných a výdatných čerstvo uvarených jedlách. Oprášili sme aj jednoduché jedlá, ako napríklad chlebík vo vajíčku a aj turisti si u nás prídu na svoje. Jedálny lístok

 

 Máte potravinové obmedzenie? Pre nás žiaden problém. Bryndzové halušky, palacinky a iné naše pochúťky Vám radi pripravíme aj z bezlepkových surovín.

AKTUÁLNE

Viete ako chutí koleno alebo kura pečené v piecke na dreve? A kedy naposledy ste ochutnali hustú polievku z kotliny? Tie lahodné chute sú neopísateľné. Príďte na Poniklec a každý víkend počas priaznivého počasia si u nás pochutnáte na takýchto dobrotách. Pre aktuálne informácie kliknite na našu FB stránku.

Posedieť si u nás môžete vo vnútorných priestoroch reštaurácie, ako aj na dvoch vonkajších terasách či pri detskom ihrisku alebo ohnisku. Vnútorná kapacita nefajčiarskej reštaurácie je 32 miest, s priľahlou prekrytou terasou až 66 miest. Odtiaľto máte aj neobmedzený výhľad na svoje hrajúce sa deti na ihrisku. Časť pri bare je fajčiarska a má kapacitu 15 miest. Organizujeme rodinné oslavy, firemné akcie, stretávky, kary, večierky, svadby atď.

Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť zakúpenia si  raňajok alebo večerí samostatne, prípadne spolu vo forme polpenzie. Využiť však môžete aj individuálne stravovanie podľa jedálneho lístka. O možnostiach ubytovania sa viac dozviete tu.